a

about-us

  /  about-us

Stone Global Servisler

Bizi tanımak ister misiniz?

 Gayrimenkul
 Yatırım
 Yasal
 BT
 İnsan Kaynakları (İK)
 Turizm
 Afgan – Türk Masası

Stone Global Servisler

Bizi tanımak ister misiniz?

Emlak
Stone Global Real Estate, Gayrimenkul geliştirme, Alım Satım ve Mülk Yönetimi konularında uzmanlaşmıştır.
Verimli, dürüst, güvenilir Stone Global Services, yatırım amaçlı gayrimenkulünüzün uçtan uca yönetimi için eksiksiz hizmet sağlayıcınızdır.
Emlak hizmetlerimiz, yatırımınızın tüm potansiyelini gerçekleştirmenizi sağlar. Emlak ekibimiz, onlarca yıllık deneyime sahip son derece profesyonellerden oluşmaktadır. Yurtdışı ekibimiz Avrupa, Kanada ve ABD mülkleri konusunda size yardımcı olabilir.
Gayrimenkul mülküne yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, Gayrimenkul hedeflerinizi görüşmek için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
Info@Stoneglobalservices.com
Ofis:+90
Mobil:+90

Yatırım
Stone Global Investment, yatırım konusunda uzmanlaşmıştır.
Hisse Senetleri, Tahviller, Yatırım Fonları, Özel Sermaye, Banka Ürünleri
Hisse senetleri
Hisse senedi, hisse senetleri olarak da bilinen mülkiyet hisselerini temsil eder. Hisse senedine yatırım yaptığınızda, bir şirketin sahiplerinden biri olursunuz, bu çeşitlendirilmiş bir yatırım portföyünün önemli bir bileşenidir.
Tahviller
Tahvil, belirli bir vade boyunca faiz ödemesi ve tahvilin vade tarihinde anaparanın geri ödenmesi karşılığında bir yatırımcının bir şirkete, hükümete, federal kuruma veya başka bir kuruluşa verdiği bir kredidir.
Yatırım fonları
Yatırım fonları, birçok yatırımcının parasını bir araya toplar ve belirli bir stratejiye göre yatırım yapar. Fonlar, her biri farklı özelliklere sahip çeşitli türlerde gelir. Özel yatırım fonları (hedge fonları), genellikle kayıttan muaftır.
Özel Sermaye, yatırımcının özel işletmelerde hisse satın aldığı bir tür alternatif yatırım. Özel sermaye, şirketleri satmadan önce satın alır ve yönetir.
Banka Ürünleri,
Bankalar, tasarruf biriktirmek için güvenli ve uygun bir yol sağlayabilir. Ancak, mevduat sertifikası (CDS) dahil olmak üzere banka ürünlerinden kazandığınız faizin, diğer yatırımlardan elde ettiğiniz potansiyel getirilerden daha düşük olma eğiliminde olduğunu unutmayın.
Emlak
Arazi ve ev gibi kalıcı yapıların geliştirilmesi veya satın alınması veya araziye bağlı iyileştirmeler.
Emlak örnekleri evler, ofisler, alışveriş merkezleri, hastane binaları, dağıtım merkezleridir.
Yatırım hizmetleriyle ilgileniyorsanız, yatırım hedeflerinizi görüşmek için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
Yasal
Stone Global legal, vize, oturma izni, çalışma izni ve Türk vatandaşlığı süreçlerinde hukuki yardım konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca eğitim hizmetleri, çeviri hizmetleri, noter hizmetleri, Türk vergi hizmetleri, banka hesapları açma ve Türkçe ehliyet hizmetleri vermekteyiz.
Şirket kurulumu, uzman ekibimiz Türkiye’de adınıza şirket kurabilir, bunun yanında Türkiye’de şirketinizi yönetmek için hizmetler sunuyoruz.
Hukuki hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, yasal endişelerinizi görüşmek için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
BT
Stone Global BT, her türlü BT özel çözümlerinde uzmanlaşmıştır.
BT altyapınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek yazılım geliştirme ekibimiz ve BT arka ofis ekibimiz var.
BT hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, BT zorluklarınızı tartışmak için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
İnsan kaynakları (İK)
Stone Global HR, işe alım ve İK çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Hizmetlerimiz, düzenli geçici Personel ve kalıcı yerleştirmelerden Türkiye ve Avrupa’ya kadar uzanmaktadır.
Yetenekle bağlantı kurmaya odaklanıyoruz çünkü bir işin insan hayatındaki önemini anlıyoruz. Yetenekle ilişkiye odaklanmak, müşterimizin başarısına da katkıda bulunacaktır. Doğru yeteneği doğru işle eşleştirmek, hem yeteneklerin hem de müşterilerin hedeflerine ve emellerine ulaşmalarına yardımcı olacaktır.
Hukuk ekibimiz çalışma izni almanıza yardımcı olabilir.
İK hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, yasal endişelerinizi görüşmek için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
Turizm
Stone Global turizm, turizm sektörü için çeşitli hizmetler sunmaktadır; havaalanı transferi, uçak bileti, şehir turu, helikopter turu ve tekne turu.
Turist hizmetlerimizle ilgileniyorsanız, yasal endişelerinizi görüşmek için lütfen bugün ekibimizle iletişime geçin.
Afgan-Türk masası
Stone Global Afgan-Türk masasında, Afgan-Türk iş ve mali hukuk konularının tüm yönlerindeki uzmanlığımızı birleştiriyor ve hem Türk hem de Afgan yatırımcılar veya sınır ötesi faaliyetlerde bulunmayı planlayanlar için merkezi bir temas noktası sunuyoruz.
Tek noktadan alışveriş- Stone Global’in bir parçası olarak Afgan ve Türk müşterilerimize tek adımlı kapsamlı tavsiyeler sunuyoruz.
Hukuki hizmetlerin yanı sıra buna muhasebe, vergi, kurumsal finansman, M&A işlem hizmetleri ve danışmanlığı da dahildir.

You don't have permission to register